Ana Sayfa / Ekonomi / Kriz, faiz ve döviz lobisi yine düğmeye bastı!

Kriz, faiz ve döviz lobisi yine düğmeye bastı!

Sömürgeci emperyalistler yine iş başında. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın daha yeni kabinesini açıklanmasından önce 4.60 seviyelerinde olan dolar/TL 4.68’i, Euro/TL ise 5.50’yi aştı.

Türk ekonomisini derinden etkilemeye çalışan sömürgeci emperyalist güçler, Türkiye’nin yeni hükümet modeline tepki olarak döviz paritesiyle yeniden oynamaya başladılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın yeni kabinesini açıklamadan önce Dolar ile Euro’nun seyri grafikteki sarı çizginin sol tarafında görülebilir.

En ince ayrıntıyı bile fırsata çevirmeye çalışan  sömürgeci döviz ve kriz lobisinin yarın sabah için piyasaların açılması ile birlikte kuracakları oyun şimdiden merak ediliyor.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Heyy maşallah! Kur korumalı mevduat büyüklüğü 131 milyar TL’yi aştı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, kur korumalı mevduat hesabına geçişin 131 milyar lirayı aştığını açıkladı. Türkiye'de son dönemde yaşanan döviz dalgalanmalarının ardından kurlar tarihi seviyelere çıktı. Harekete geçen hükümet bu sorunu ortadan kaldırmak için döviz hesabını TL'ye çevirenlere hazine garantisi veren bir uygulamayı hayata geçirdi. Bu uygulama ile beraber döviz kurları sert bir düşüşle geri çekildi. [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: