Ana Sayfa / Politika / Koray Aydın’ın gafına MHP’den ilk açıklama!

Koray Aydın’ın gafına MHP’den ilk açıklama!

İYİ Partili Koray Aydın’ın ‘Liderimiz Devlet Bahçeli’ gafına ilk yorum MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’dan geldi. Yalçın, “Yuhalayanlar Koray Aydın’ı mı yoksa liderimizi mi yuhaladı? İçeride kumpas mı kuruldu? Bunu açıklasınlar” dedi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in evindeki görüşmenin ardından basının karşısına geçerek açıklamalarda bulunan ve “Pazartesi günü saat 15’te sayın liderimiz Devlet Bahçeli…” diyerek gaf yapan Koray Aydın’ın bu sözlerine ilk yorum MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’dan geldi.

‘KUMPAS MI KURULDU?’

Yalçın yapılan gafla ilgili, “Soru şudur: Oradaki kitle kimi yuhaladı? MHP Lideri Bahçeli’yi mi yoksa Koray Aydın’ın gafını mı? Bu soruların cevabı verilmelidir. İçerdeki görüşmeden üç kişi dışarı çıkıyor. Sonra Koray Aydın, ‘Devlet Bahçeli’ gafını yapıyor. Ardından gülüşmeler başlıyor ve 50-60 kişilik bir grup yuh çekiyor. Bu gaf karşısında iştahla gülen isimlerin konuya açıklık getirmesi gerekmektedir. İçerde böyle bir kumpas kurulmuş olabilir mi? Bunu da sorularımıza ekliyoruz” açıklamasını yaptı

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Hayret bu ne iştir? CHP, HDP’li Güzel’in dokunulmazlık fezlekesine ‘evet’ diyecek

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, PKK’lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkan HDP’li Semra Güzel’in dokunulmazlığının kaldırılması istemiyle düzenlenen fezleke için kararlarını açıkladı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Özel, PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkında konuştu.  Özel, HDP'li Semra Güzel'in büyük bir yanlış yaptığını [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: