Bahçeli: 31 Mart seçimleri Ankara için uçurumdan önce son çıkıştır

Cumhur İttifakı’nın Büyük Ankara Mitinginde konuşan MHP lideri Bahçeli, “31 Mart seçimleri Ankara için uçurumdan önce son çıkıştır. 8 gün sonra yalnızca belediye başkanı, belediye meclis üyesi, muhtar seçmeyeceğiz, bunların üstünde milli bekamızın, Ankara’nın tarihsel ve egemenlik haklarının teyidini ve tescilini yapacağız” dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen “Cumhur İttifakı”nın Büyük Ankara Mitinginde konuştu.
Bahçeli, “31 Mart yalanla doğru, sahtekarlıkla sadakat, terör sevicilerle Türkiye sevdalıları arasında yapılacak en kritik seçim olacaktır” dedi.
Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkan başlıklar şöyle:
“Bugün Ankara bir başka güzel, bir başka görkemli. Mahalli idareler seçimlerinde 8 gün kala Cumhur İttifakı olarak başkentimizin huzurundayız. İkinci ortak mitingimize milli bir heyecanla katılan her vatandaşıma şükranlarımı sunuyor, hepinize hoşgeldiniz diyorum. Ankara’nın özlemleri vardır, gelecek hayalleri vardır. 31 Mart seçimleri Ankara için uçurumdan önce son çıkıştır. 8 gün sonra yalnızca belediye başkanı, belediye meclis üyesi, muhtar seçmeyeceğiz, bunların üstünde milli bekamızın, Ankara’nın tarihsel ve egemenlik haklarının teyidini ve tescilini yapacağız. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin kökleşmesine güçlü bir destek vereceğiz. Ya beka diyeceğiz ya bela.
ÜLTİMATOM PEŞİNEN VERİLDİ
Ankara bir daha asla elitlerle anılan bir şehir olamayacak. Özgürlükle adaletle anılan bir şehir olacak. Hergün bölücü terör örgütünün temsilcisi olan partinin lideri Ankara’yı alacağız diye posta koyuyor. Hergün dozu artan küstahlıklara CHP’den bir tepki gördünüz mü? İttifakın diğer ortaklarından bir itiraz duydunuz mu? İtiraz edemezler seslerini dahi çıkaramazlar. Bunlara bizim oyumuzla seçildiğinizi bileceksiniz denilerek ültimatom peşinen verildi.”
MHP ÖZHASEKİ’NİN ARKASINDADIR
Zillet ittifakı kaostur, kargaşadır. Ankara zilleti reddetti. İnancım odur ki Ankara yine başaracak yine tarih yazacaktır. Cumhur İttifakı’nın Ankara adayı Mehmet Özhaseki’dir. MHP bütün mensuplarıyla bütün teşkilatlarıyla Sayın Özhaseki’nin arkadasında ve destekçisidir. Ankara’nın tüm ilçelerinde Cumhur İttifakı’nın adayları için elimizden geleni yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Ankara merttir, geçmişine sırt çeviren adamlarla işi olmaz. Beka sorunu yok demek milli mücadeleyi unutturmak demektir.
BUNUN VEBAİLİNİ NASIL ÜSTLENECEK?
31 Mart yalanla doğru, sahtekarlıkla sadakat, terör sevicilerle Türkiye sevdalıları arasında yapılacak en kritik seçim olacaktır. Bekaya dudak bükmek mahsurludur, sakattır, çok çok tehlikelidir. 31 Mart beka seçimi değildir diyenler bize ne söylemeye çalışıyorlar. Yolu karanlığa çıkan, rotası meçhule sapan, felaketlere kılavuzluk yapan zillet ittifakı, Mehmetçik’e kurşun sıkan hainlerle, sözde Kürdistan hatırlatması yapan siyasi bölücülerle iş birliğini tarihe nasıl anlatacak, bunun vebalini nasıl üstlenecek? Türk milleti bunu asla kabul edemez. Ankaralı kardeşim bu ihaneti yutmaz.
ESKİ ÜLKÜCÜYMÜŞ, HEPSİ FASA FİSO
Sınır içinde sınır ötesinde vatan evlatlarına kanlı saldırılar yapan alçak suikastler düzenleyen teröristlerin Ankara’da ne işi vardır. CHP Genel Başakanı bu zillete nasıl evet demiştir. HDP’nin eş başkanı Mansur Yavaş bilecek ki seçilmişse HDP oylarıyla seçilmiştir diyor. Mansur Yavaş) Eski ülkücüymüş, eski MHP’liymiş, bunların hepsi masal, hepsi fasa fisodur. Ya ülkücüsündür ya değilsindir.
MERT OLUN, ADAM OLUN…
Bu zelil itirafı ajansınıza sordunuz mu? Bir görüş aldınız mı? Yavaş yavaş tükenenler, Ankara’ya PKK’lıları taşıma görevini size veren ne idiği belirsiz ajansınız mıydı? Yoksa size dayatılan kara ajandada yazılı olan talimatlar bunlar mıydı? Mert olun, yürekli olun, adam olun, cesaretiniz varsa kimlerle yan yana yürüdüğünüzü, hangi mihraklarla omuz omuza verdiğinizi gelin Ankaralı’ya anlatın.
YPG’YE TERÖRİST DİYEMEDİ
Ankaralı PKK’ya nasıl evet diyecek? Ankara bölücülerle aynı kareye nasıl girecek? Sayın Cumhurbaşkanım ve aziz Ankaralılar. CHP Genel Başkanı YPG’ye terörist diyemedi. 15 Temmuz’a tiyatro demekten vazgeçmedi. İslam dünyasından kaynaklanan terör dedi. Kılıçdaroğlu soruyorum sana nasıl bu kadar alçaklaştın? Biz Türkiye Cumhuriyetini hainlere rağmen kurduk. 31 Mart’ta Ankara’yı ele geçiremeyeceksiniz.
SEN KİM MİLLİYETÇİ OLMAK KİM?
Bize patates soğan edebiyatı yapanlara Tekâlif-i Milliye emirlerini hatırlatmak isterim. Milliyetçilik Türkiye ve İslam düşmanlarına methiyeler düzen bozuk ağızların işi değildir. Golan Tepelerini İsrail toprağı olarak tanıma hazırlığı yapan Trump’a Kılıçdaroğlu ne diyecek? ‘Olamaz, yapamazsın’ çıkışıyla tepkisini gösterebilecek mi?Milliyetçilik kökünü ceddini bilmektir. Kılıçdaroğlu sen kim milliyetçi olmak kim? Cumhur İttifakı Ankara’nın ehliye emanetini bekliyor. CHP’ye İP’e oy veren vatandaşların gelin bu şerefe siz de dahil olun. Çoluğunuza çocuğunuza anlatacağınız muhteşem bir hatıra yaratın.”

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türk pasaportu almak zorlaştırıldı!

Türk vatandaşlığı almak isteyen yabancılara Emniyet, MİT ve İnterpol’den alınan verilerde sorun görülmesi durumunda vatandaşlık …

Bir yanıt yazın