Ana Sayfa / Dünya / Suudi Prens, Türkiye’yi boykot çağrısında bulundu

Suudi Prens, Türkiye’yi boykot çağrısında bulundu

Suudi Arabistan Prensi Abdullah Bin Sultan Al Saud, sosyal medyadan paylaştığı bir video ile Türk ürünlerini boykot ettiklerini ilan etti. Prens, Türkiye karşıtı paylaşımıyla alay konusu oldu. Kullanıcılar “Sen önce Trump’ı boykot et” cevabı verdi.
Suudi Arabistan Prensi Abdullah Bin Sultan Al Saud, “Ankara krallıkla politikalarını gözden geçirene kadar” Türk ürünlerinin boykot edilmesi çağrısında bulundu.
Al Saud, twitter hesabında paylaştığı videoda kendisine sunulan kahveyi Türkiye’de yapıldığını öğrendikten sonra içmeyi reddediyor.
TÜRKİYE POLİTİKALARINI DEĞİŞENE KADAR…
Al Saud videoda, “Ben bir Suudi vatandaşı olarak bugün, Türkiye’de yapılan ve hatta Türkiye geleneklerini değiştirene kadar Türkiye gümrüklerinden geçen tüm ürünleri boykot edeceğimi duyuruyoru. Türkiye bize karşı politikasını değiştirene kadar… Ne biz de ne de hükümetimizin onlara ve ürünlerine ihtiyacı var” dedi.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

15 uçak indi, Hafter’in paralı askerleri hepsi kaçıyor!

Libya Ordu Sözcüsü Albay Muhammed Kununu, ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin darbeci lideri Halife Hafter …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir