WhatsApp’tan Android için büyük değişiklik!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp’ın Android sürümüne yeni bir özellik geleceği ortaya çıktı. Söz konusu yenilikle birlikte artık fotoğraf göndermek daha da kolaylaşacak. Güncellemeyle birlikte fotoğrafı doğru kişiye gönderdiğinizden emin olacaksınız. Şu anda bu özellik test aşamasında.
WhatsApp’ta her güncellemede kullanıcıları memnun edecek özellikler geliyor. Yine kullanıcıları sevindirecek bir haber geldi. WhatsApp Android kullanıcılarının mesajlaşma uygulamasını kolaylaştırıcak yepyeni bir özelliği kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Gelen yenilikle birlikte artık fotoğraf göndermek daha kolaylaşacak ve artık yollayacağınız fotoğrafı doğru kişiye gönderdiğinizden emin olacaksınız.
DAHA DETAYLI OLACAK
WhatsApp’ta bir kişiye fotoğraf veya görsel göndermek istiyorsanız, profil resimlerinin küçük hali görünüyor. Yeni değişiklikle alıcı kısmı daha fazla detaylı olacak. Tam adı da görünecek. Böylece doğru kişiye fotoğraf göndereceğinizden emin olacaksınız.
TEST EDİLİYOR
Android betada test edilen bu özelliğin ne zaman çıkacağı belli değil. Bazı zamanlar WhatsApp’ın test edilen özellikleri geçici olarak kaldırılabiliyor, erteleniyor veya tam tersi kısa süre içinde de tam sürüme eklenebiliyor. iPhone kullanıcıları bir süredir WhatsApp’ta bu tanımlama yöntemine sahip.
KARANLIK MOD YAKINDA GELİYOR
WhatsApp, Android Beta uygulamasına karanlık mod özelliğini getirince kullanıcılarını heyecanlandırdı. Yavaş yavaş tüm sosyal platformlarda gördüğümüz bu özellik yakında WhatsApp içinde yayınlanacak.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

MHP Lideri Bahçeli: Zillet İttfakı’nın akıl hocası HDP’dir, PKK’dır

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de partisinin grup toplantısında …

Bir cevap yazın