Yalan haber peşindeki FOX TV’yi depremzedeler bölgeden kovdu!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Elazığ’da meydana gelen 6.8’lik deprem nedeniyle 41 vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Hasarın ciddi boyutlara ulaşması Türkiye genelinde seferberliğin oluşmasını sağlamış deprem bölgesine adeta yardım yağmıştı. Tüm Türkiye Elazığ’a yardım peşindeyken algı operasyonlarının bir numaralı adresi olan FOX TV, yine yalan haber yapmış bölge halkının büyük tepkisini çekmişti. Gelen son dakika haberine göre, depremzedeler, yine Elazığ’a giden FOX TV ekibini deprem yüzünden yapılan çalışmaların olduğu bölgeden kovdu. FOX TV muhabiri ile tartışan depremzedelerden biri olayı an be an kaydetti.
2020 yılının ilk ayında meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası Elazığ ve Malatya’da 41 vatandaşımız hayatını kaybetmişti.
Depremzedeler için devlet ve millet tüm imkanlarını seferber ederek yaraları hızlı bir şekilde sarmaya çalışırken belli odaklar yine algı operasyonu için düğmeye basmıştı.
FOX TİLKİLİĞİN YİNE GÖSTERDİ!
ABD’li Yahudi medya patronu Murdoch’un sahibi olduğu Türkçe kelime anlamı tilki olan FOX da bunların başında geldi. Yalan yanlış bilgilerle gündemi meşgul eden FOX, bu kez Elazığlı vatandaşlara takıldı.
DEPREMZEDELER FOX TV MUHABİRİNİ KOVDU
FOX TV haber bülteninde yer verilen “Elazığ Akpınar mahallesindeki çadır alanına yardım gitmedi” yalanından sonra bugün tekrar bölgeye giden FOX muhabirleri vatandaşlar tarafından kovuldu.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ankara’da başıboş sokak köpekleri bir kadına saldırdı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Başkentte tehlike saçan başıboş sokak köpekleri, bu kez yaşadığı site içerisinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.