Ana Sayfa / Asayiş / Kandil Bölgesinde 18 PKK’lı terörist daha öldürüldü

Kandil Bölgesinde 18 PKK’lı terörist daha öldürüldü

Irak’ın Kandil bölgesine hava harekatı düzenlendi. Düzenlenen harekatta Kandil bölgesinde tespit edilen 18 terörist, hava harekatı sonucu etkisiz hale getirildi.
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından  yapılan açıklamada Irak’ın Kandil bölgesine hava harekatı düzenlendi. Hava harekatlarına bir yenisini daha ekleyerek başarılı operasyonlar serisine 18 teröristi öldürerek bir yenisini ekledi.
Irak’ın Kandil bölgesine hava harekatı düzenlendi. Milli Savunma Bakanlığı’nın (MSB) Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada, “Irak’ın kuzeyi Kandil bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 18 PKK’lı terörist, düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek.” ifadelerine yer verildi.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Koronavirüs tanısı için bal arısı detayı!

Koronavirüs vaka sayıları dünyada artışını sürdürürken, virüsün varlığının tespiti konusunda hayvanların algıları merak konusu oldu. Eğitimli köpeklerin yüz maskelerini koklayarak virüsün varlığını tespit edebildiğinin açıklanması, koku duyularının yüksek gelişmişliği ile dikkat çeken bal arılarının koronavirüs tespitinde kullanılıp kullanılmayacağı sorusunu gündeme getirdi. Belçika'da uyuşturucu kaçakçılığı ile mücadele etmek için özel eğitimli bal arıları kullanılmasının gündeme gelmesi [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir