Ana Sayfa / Asayiş / Trump’ın koronavirüsteki ölüm beklentisi 240 binden 65 bine düştü!

Trump’ın koronavirüsteki ölüm beklentisi 240 binden 65 bine düştü!

Koronavirüs salgını hedef şaşırttırıyor.  “240 bin ölümle savaşı kazanırsak iyi iş çıkarmış oluruz” diyen ABD Başkanı Trump,  hedef güncellemesi yaparak kaybın 65 bin olacağını tahmin ettiklerini söyledi.
ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’da düzenlenen toplantıda koronavirüsle mücadeleye ilişkin açıklama yaptı.
BEKLENTİ 240 BİNDEN 65 BİNE DÜŞTÜ
Başkan Trump, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada virüs nedeniyle 240 bin ölüm beklediklerini söylemişti. Trump, son açıklamasında bu beklentisini 65 bine düşürdü.
ABD Başkanı, “Aldığımız önlemlerle belki de milyonlarca hayat kurtardık. Yakın zamana kadar virüs nedeniyle 100 ila 240 bin kişinin ölmesi bekleniyordu. Ancak artık 100 binin altında ölüm olacağını düşünüyoruz. 60 ila 65 bin ölümün yaşanacağı bir döneme doğru gidiyoruz.” şeklinde konuştu.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Yeni emekliye en az 1500 TL maaş, 625 TL promosyon, 2000 TL ikramiye

Emekli olmak isteyenler ile yeni emekli olmak isteyen herkesin merak ettiği sorulardan biri de maaşların ne kadar olacağı sorusu. Yeni emekli olanlar ne kadar maaş alıyor? sorusu yanıt buldu. En az 1500 TL maaş, 625 TL promosyon, 2000 TL ikramiye gibi avantajlar elde edecekler. İşte 2021 emekli maaşlarına dair merak edilen her şey. Emekli olmak [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir