Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Erdoğan ile Trump telefonda 3 başlık hakkında görüştü!

Erdoğan ile Trump telefonda 3 başlık hakkında görüştü!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD Başkanı Trump ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi ve görüşmede 3 başlık ele alındığı bildirildi.
Koronavirüs salgını tüm dünyayı etkisi altına almışken, ulusal düzeyde ülkeler önlemlerini uygulamaya koymanın yanına, uluslararası düzeyde liderler konu hakkında görüşmelerini sürdürüyor. Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump’ın telefonda görüştüğünü duyurdu.
İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, ikili meselelerin yanı sıra bölgesel gelişmeler ele alındı.
KORONA KARŞISINDA İŞ BİRLİĞİNDE MUTABIK KALINDI
İki lider, NATO müttefikliğinin gerektirdiği dayanışma ruhunun gereği olarak, koronavirüs salgınının kamu sağlığı ve ekonomilere oluşturduğu tehdide karşı yakın iş birliklerini sürdürme noktasında mutabık kaldıkları öne sürüldü.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Yeni emekliye en az 1500 TL maaş, 625 TL promosyon, 2000 TL ikramiye

Emekli olmak isteyenler ile yeni emekli olmak isteyen herkesin merak ettiği sorulardan biri de maaşların ne kadar olacağı sorusu. Yeni emekli olanlar ne kadar maaş alıyor? sorusu yanıt buldu. En az 1500 TL maaş, 625 TL promosyon, 2000 TL ikramiye gibi avantajlar elde edecekler. İşte 2021 emekli maaşlarına dair merak edilen her şey. Emekli olmak [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir