Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Kafa aynı kafa, biri MB karşılıksız para basın, diğeri dağıtın diyor

Kafa aynı kafa, biri MB karşılıksız para basın, diğeri dağıtın diyor

Temel Karamollaoğlu, ayrım yapılmaksızın tüm vatandaşlara 1000 TL destek sağlanması gerektiğini söyledi. Türkiye, koronavirüse karşı büyük bir mücadele başlattı.
Virüs nedeniyle alınan tedbirler nedeniyle insanların mağdur olmamasını isteyen hükümet, açıkladığı paketlerle ticaret yapanlara bazı kolaylıklar getirdi. Atılan bir başka adım ise ihtiyaç sahibi vatandaşlar için oldu.  Bu kapsamda 2 milyon 300 bin kişinin hesabına bugün 1000 TL yatırıldı.  Konuyla ilgili Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’ndan açıklama geldi.
“HER VATANDAŞIMIZA 1000 TL”
Karamollaoğlu, “Her şey normal olsaydı insanımız ekmeğini yine taştan çıkarırdı. Ama değil, sadece salgınla değil geçim derdiyle de hep birlikte mücadele ediyoruz. Devletimiz bu zor süreçte her vatandaşımıza 1000 TL destek sağlamalıdır.” ifadelerini kullandı.
KILIÇDAROĞLU: MERKEZ BANKASI PARA BASSIN
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Merkez Bankası’nın para basması gerektiğini söylemişti.  CHP Lideri, “Kontrollü bir şekilde Merkez Bankası bassın ve bu insanları perişan etmeyelim.” ifadelerini kullanmıştı.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Mehmetçik’e yeni kamuflaj!

Kara Kuvvetleri Komutanlığında personel için yeni eğitim kıyafetleri hazırlandı. Kara Kuvvetleri Komutanlığının eğitim elbisesi iyileştirme, geliştirme çalışmaları kapsamında tasarımı 2019'da tamamlanan, tedarik işlemleri ise Milli Savunma Bakanlığınca 2020'de yapılan yeni tip ve desen eğitim elbisesi, rüzgar ceketi ve yeni tip botlar, ilk olarak Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Dündar tarafından Arifiye [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir