Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Ağzına sağlık Fevzioğlu!

Ağzına sağlık Fevzioğlu!

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, sosyal medyada kendisine “FETÖ’cü oldun” diyen bir kişiye, “Sen kim oluyorsun da bana FETÖ’cü diyorsun. Aşağılık!” dedi.
Koronavirüsle mücadele kapsamında ‘evde kal’ çağrısına uyan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı.
Kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Fevzioğlu, gelen bir yoruma sinirlendi.
Yayın sırasında “FETÖ’cü oldun.” diyen Hüseyin Çolakoğlu adlı takipçisine cevap veren Fevzioğlu, “FETÖ ile mücadeleme laf ettirmem.” dedi.
“ÖMRÜMÜ VERDİM”
Fevzioğlu, “Bana FETÖ’cü diyenlerin alnını karışlarım. Ben ömrümü verdim FETÖ ile mücadeleye… Şimdi bana FETÖ’cü diyenler, onlar FETÖ’cü. Hadi oradan. Yallah. Terbiyesiz adam. İmanıma laf ettirmem, milliyetçiliğime laf ettirmem, FETÖ ile mücadeleme laf ettirmem.“ diye konuştu.
“SEN KİM OLUYORSUN, AŞAĞILIK”
“Sen git FETÖ’cülerin yalakalığını yap, kuyruğuna yapış. Sen git düşmanımın düşmanı dostumdur diyen FETÖ’cülerin peşine yapış.” diyen Fevzioğlu, tepkisini şöyle sürdürdü:
“Sosyal mesafeyi azaltıp, gel de yüzüme konuş. Sen kim oluyorsun da bana FETÖ’cü diyorsun. Aşağılık. Hakarete hakaretle cevap verilebilir. Bu ülkede FETÖ ile yanyana getirilemeyecek 3 kişiden biri benim.”

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türkiye, ASELSAT 3U Küp Uydusunu uzaya fırlattı

Son dakika haberi: Aselsan tarafından İstanbul Teknik Üniversitesi ile birlikte yerli ve milli imkanlarla üniversite-sanayi işbirliği kapsamında bilimsel amaçlı olarak geliştirilen ASELSAT 3U Küp Uydusu, bugün SpaceX'in roketi ile görev yapacağı yörüngesine başarıyla gönderildi. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, ASELSAT 3U Küp Uydusunun, bugün SpaceX'in roketi ile görev yapacağı yörüngesine başarıyla gönderildiğini açıkladı. Cumhurbaşkanlığı [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir