Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / İBB’nin yollarını yapmadığı Başakşehir Şehir hastanesi hizmette girdi!

İBB’nin yollarını yapmadığı Başakşehir Şehir hastanesi hizmette girdi!

Başakşehir Şehir Hastanesi’nin yolları, İBB tarafından ısrarla yapılmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı sonrası bakanlık yolları büyük oranda yaptı.
Koronavirüse karşı Türkiye’nin kararlı mücadelesi sürüyor…
Mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla yapımı öne çekilen ve dünyanın en büyük sismik izolatörlü binası olan Başakşehir Şehir Hastanesi’nin, ilk etabı bugün hizmete girdi.
İBB, HASTANENİN YOLLARINI YAPMADI
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, gerekli bütçe bulunmadığını öne sürerek İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi’nin ulaşım yollarını yapmamıştı.
ERDOĞAN’IN TALİMATIYLA BAKANLIK YOLLARI YAPMAYA BAŞLADI
İBB’nin yapmadığı yollar için de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı harekete geçmişti.
“BURASININ YOLLARINI YARIM YAMALAK BIRAKAN BİR İBB VAR”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, hastanenin açılışında yaptığı konuşmada, yollar için “Burasının yolunu yarım yamalak bırakan İstanbul’un bir belediyesi var. Hemen Ulaştırma Bakanlığımızı devreye soktuk.” dedi.
METRO DA YAPILACAK
Erdoğan konuşmasında ayrıca hastaneye metro ile ulaşımın yapılacağı müjdesini de verdi.
Erdoğan,”Başakşehir Şehir Hastanesi’nin yanına metro da gelecek. Ulaşımda herhangi bir sıkıntısı olmayacak.” ifadelerini kullandı

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Zorlu harekat ortamları için İHA’lara KBRN dokunuşu

HAVELSAN Türk İHA'ları için dev bir hamle yaptı. Kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer (KBRN) risklerin tespiti ve koruyucu tedbirlerin hızla alınmasına yönelik olarak geliştirdiği milli teknolojileri insansız hava aracına (İHA) entegre etti. HAVELSAN Otonom KBRN Keşif Hava Sistemi, KBRN keşif platformlarına, operasyonların kısıtlandığı zorlu harekat ortamında tamamlayıcı bir keşif birimi olarak hizmet vermek üzere tasarlandı. [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir