Ana Sayfa / Asayiş / Kirbirli ABD dolarını kim durduracak? Türk Lirası artık değerlensin!

Kirbirli ABD dolarını kim durduracak? Türk Lirası artık değerlensin!

Türkiye ve dünyada etkili olan koronavirüs salgınıyla mücadele sürerken bu durumdan en çok da ekonomiler etkilendi. Dün petrol fiyatlarının sıfırın altına düşmesinin ardından bugün de Türkiye’de dolar 7 lira olan kritik seviyeye dayandı.

Dünya ekonomisinde yaşanan dalgalanmaların ardından dolar yükselişe geçti: 6,99 TL. Koronavirüs, dünyada binlerce insanın hayatını kaybetmesine neden oldu.  Salgın nedeniyle insanlar evlerine kapandı.Üretim ve tüketimin neredeyse tamamen durması, dünya ekonomisini de etkiledi. Salgın sonrasında ülke ekonomilerinde dalgalanmalar yaşanıyor. Türkiye’de de döviz kurları yükselişte.
DOLAR VE EURO
Dolar, 6,99 seviyesine kadar yükseldi. Euro ise 7,58 seviyesinde.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Düğmeye basıldı! HDP’li Erol Katırcıoğlu hakkında soruşturma başlatıldı

HDP'li Erol Katırcıoğlu, Diyarbakır'da evlat nöbetinde olan acılı ailelere yönelik zafer işareti yaptı. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı skandal olaya ilşkin harekete geçti ve HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu hakkında terör örgütü propagandası yaptığı gerekçesiyle soruşturma başlattı. HDP'li vekiller Erol Katırcıoğlu, Garo Paylan, Necdet İpekyüz ve Semra güzel, partilerinin Diyarbakır il binasında düzenlenen programa katıldı. Program sonunda [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir