Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / 23 Nisan Çocuk Bayramının 100. yılı onuruna tüm yurtta İstiklal Marşı coşkusu!

23 Nisan Çocuk Bayramının 100. yılı onuruna tüm yurtta İstiklal Marşı coşkusu!

Türkiye her zor günde olduğu gibi, bu gün de zorunlu olarak koronavirüs sokak kısıtlaması nedeniyle tören alanlarında kutlanamayan 23 Nisan evlerin balkonlarında coşkuyla kutlandı.

Koronavirüs sebebiyle sokağa çıkma yasağı ve sosyal mesafe gereği  bir araya gelinmesi yasak olduğundan Türkiye’nin her noktasında saatler 21.00’i gösterince, vatandaşlar evlerinden İstiklal Marşı’nı okudu.
umhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine millet evlerinin camlarına ve balkonlarına çıktı.

GENCİNDEN YAŞLISINA HERKES İSTİKLAL MARŞI’NI OKUDU
Büyük bir coşku yaşayan millet, evlerinin balkonlarından ve pencerelerinden ay yıldızlı bayraklar eşliğinde İstiklal Marşı’nı okuyarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin açılışının 100. yılını kutladı.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Bahçeli: Erken seçim dayatması kaosasun gizemli ve şifreli kılıfıdır

Gelen son dakika haberine göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Erken seçim dayatması Türkiye'nin kaosa sürüklenme amacının gizemli ve şifreli kılıfıdır." dedi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yazılı bir açıklama yaptı. İsim vermeden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na da yanıt veren MHP lideri Bahçeli, "Türk askerine satılmış ve militan diyenler; çiftçiye, esnafa, memura hakaretler yağdıranlar demokratik [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir