Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Kahramanlarımız da sınırın sıfır noktasında coşkuya iştirak etti

Kahramanlarımız da sınırın sıfır noktasında coşkuya iştirak etti

Türkiye’nin tek yürek olduğu anlarda görev başında olan askerlerimiz de İstiklal Marşı’na eşlik etti.
Türkiye, saatler 21.00’ı gösterdiğinde tek yürek oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısından sonra millet evinin pencerelerine balkonlarına çıkarak aynı anda İstiklal Marşı okudu.  Türk Silahlı Kuvvetleri de o anlarda İstiklal Marşı’na eşlik etti. Mehmetçik; Suriye’de, Somali’de, Türkiye’nin dört bir yanında İstiklal Marşı okudu.
“TÜRKİYE TEK YÜREK OLDU”
O anlarda çekilen görüntüler, “Türkiye saat 21.00’de tek yürek oldu, Kahraman Mehmetçiklerimiz de görev yerlerinde İstiklal Marşı okudu. Sn. Bakanımız Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanımız Org. Yaşar Güler ve Kuvvet Komutanlarımız da Mehmetçiği yalnız bırakmadı.” ifadeleriyle Milli Savunma Bakanlığı tarafından paylaşıldı.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Yeni emekliye en az 1500 TL maaş, 625 TL promosyon, 2000 TL ikramiye

Emekli olmak isteyenler ile yeni emekli olmak isteyen herkesin merak ettiği sorulardan biri de maaşların ne kadar olacağı sorusu. Yeni emekli olanlar ne kadar maaş alıyor? sorusu yanıt buldu. En az 1500 TL maaş, 625 TL promosyon, 2000 TL ikramiye gibi avantajlar elde edecekler. İşte 2021 emekli maaşlarına dair merak edilen her şey. Emekli olmak [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir