Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Reis’ten normale dönüş planı açıklaması!

Reis’ten normale dönüş planı açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğani Ramazan Bayramı sonrasında normalleşmenin nasıl olacağını anlattı. Türkiye koronavirüsle mücadelesini emin adımlarla sürdürürken, diğer yandan da normale dönüş çalışmalarını yapıyor…
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün video konferans yöntemiyle düzenlenen AK Parti MYK toplantısında, Ramazan Bayramı sonrasında normalleşmenin nasıl olacağını açıkladı.  Erdoğan, virüsle mücadelede sokağa çıkma yasağına uyulduğunu belirterek, herkesin tedbirlere uymaya devam ettiği takdirde rahatlamanın olacağını söyledi. Buna göre; bir yandan koronavirüsle mücadele sürerken kademe kademe rahatlama, il il ve meslek gruplarına göre planlanacak.
4 SEKTÖRE ÖNCELİK VERİLECEK
Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda, “Öncelikle tarım, tekstil, sanayi ve bu üç sektörün ardından turizmde, kademe kademe rahatlamanın başlaması planlanıyor.” değerlendirmesini yaptı. Erdoğan ayrıca, tarımın önemini vurgulayarak, kurmaylarına “Kendi evinizin önünü bile ekin, boş yer kalmasın.” talimatı verdi.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Çocuklara ilim öğretmek farzdır

Babanın, çocuklarına ilim, edeb ve sanat öğretmesi farzdır. Sual: Bir kimsenin, çocuklarına, nafakalarını verdiklerine, dinini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir