Ana Sayfa / Asayiş / Kuzey Irak’ta saldırı hazırlığındaki 8 hain inlerinde öldürüldü!

Kuzey Irak’ta saldırı hazırlığındaki 8 hain inlerinde öldürüldü!

Türk Silahlı Kuvvetleri bölücü terör örgütüne nefes aldırmıyor. Gara bölgesinde tespit edilen bir terörist gruba düzenlenen hava harekâtında 8 hain etkisiz hale getirildi.
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, terörle mücadelesi kararlı bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Irak kuzeyi Gara bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla 8 PKK’lı terörist tespit edildi.
8 TERÖRİST ETKİSİZ
Ramazan ayında Türk askerine saldırı hazırlığı içindeki teröristler, düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.
TERÖRLE MÜCADELEDE KARARLILIK VURGUSU
Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “En son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar operasyonlarımız devam edecek.” denildi.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Düğmeye basıldı! HDP’li Erol Katırcıoğlu hakkında soruşturma başlatıldı

HDP'li Erol Katırcıoğlu, Diyarbakır'da evlat nöbetinde olan acılı ailelere yönelik zafer işareti yaptı. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı skandal olaya ilşkin harekete geçti ve HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu hakkında terör örgütü propagandası yaptığı gerekçesiyle soruşturma başlattı. HDP'li vekiller Erol Katırcıoğlu, Garo Paylan, Necdet İpekyüz ve Semra güzel, partilerinin Diyarbakır il binasında düzenlenen programa katıldı. Program sonunda [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir