Ana Sayfa / Asayiş / Hani YPG, PKK değildi! Trump’ın 20 PKK’lı kankası öldürüldü!

Hani YPG, PKK değildi! Trump’ın 20 PKK’lı kankası öldürüldü!

Milli Savunma Bakanlığı, Suriye’de Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 20 PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Türkiye bir yandan koronavirüsle mücadele ederken, aynı zamanda bölücü terör örgütlerine yönelik de sürdürdüğü mücadelesini başarı ile sonuçlandırıyor…
Barış Pınarı bölgesinde, kalleş örgüt, sivilleri hedef almak ve bölge huzurunu bozmak için saldırı girişiminde bulunurken, bu girişimler komandolarımız tarafından engelleniyor.
20 TERÖRİST DAHA ÖLDÜRÜLDÜ
Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Terör örgütü PKK/YPG’nin Barış Pınarı bölgesinde huzur ve güven ortamını bozmaya yönelik sızma girişimi Kahraman Komandolarımız tarafından önlendi.
20 PKK/YPG’li terörist başarılı bir operasyon ile amaçlarına ulaşamadan etkisiz hale getirildi” ifadelerine yer verdi.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Bakan Ziya Selçuk’tan ‘uzaktan eğitim’ açıklaması!

Son dakika haberi... Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan uzaktan eğitim açıklaması geldi. Selçuk, ''Uzaktan eğitimde bağlı kaldığımız ekranlara yarıyıl tatiliyle ara veriyoruz ancak 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz.'' ifadelerini kullandı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan uzaktan eğitim açıklaması geldi. "TELAFİ PROGRAMINA HAZIRLANIYORUZ" Bakan Selçuk Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, ''Uzaktan eğitimde bağlı kaldığımız [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir