Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Kılıçdaroğlu bildiğiniz gibi! Beştepe’deki töreni de yanlış buldu!

Kılıçdaroğlu bildiğiniz gibi! Beştepe’deki töreni de yanlış buldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 23 Nisan’da çocuklarla birlikte İstiklal Marşı’nı okumasını değerlendiren Kılıçdaroğlu yaşananları şov olarak nitelendirdi.
Türkiye, 23 Nisan’da koronavirüs tehdidi nedeniyle evde kaldı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan’da saatler 21.00’ı gösterirken tüm Türkiye’yi pencere ve balkonlardan İstiklal Marşı okumaya davet etti.
Çağrı karşılık buldu, millet tek yürek olup hep birlikte İstiklal Marşı’nı okudu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan da Beştepe’de beraberindeki çocuklarla canlı yayında İstiklal Marşı’nı okudu.
Bu görüntülere ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ilk yorum geldi.
“SAMİMİYETSİZLİK”
CHP Lideri, Beştepe’de İstikal Marşı okunmasını “şov” olarak nitelendirdi.
Erdoğan’ın Anıtkabir’e ve TBMM’ye neden gelmediğini sorgulayan Kılıçdaroğlu, “Ancak gece milletimizi İstiklal Marşı’nı söylemeye davet ediyor. Bu samimiyetsizliktir. Bu olmaz” ifadelerini kullandı.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Doğalgaz tüketiminde doru bildiğimiz yanlışlar! Bunu yapın düşük fatura ödeyin!

Havanın soğuması ile birlikte doğalgaz tüketimi de arttı. Özellikle bir anda gelen kar yağışı ve soğuk hava dalgası doğalgaz kullanımını artırdı. Haliyle doğalgaz faturası da kabarık gelmeye başladı. Peki doğalgaz faturasını nasıl düşürebilirim? Doğalgaz faturasının az gelmesi için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Tüketimini gece saatlerinde yoğunlaştıran aboneler, daha düşük fatura ödüyor. İşte detaylar… Havaların soğumasıyla [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir