Haftin’de 8 PKK’lı hain havayya uçuruldu!

Pençe-Kaplan Operasyonu kapsamında Haftanin bölgesinde tespit edilen 8 PKK’lı terörist daha hava harekâtlarıyla etkisiz hale getirildi.
Haftanin’de 8 terörist hava harekatıyla öldürüldü.Türk askeri havada, karada teröristlere göz açtırmıyor. Sınırlarını koruyan Mehmetçik, Pençe-Kaplan Operasyonu’nu da başarıyla sürdürüyor.  Terör örgütündeki çözülmeler bir yana, operasyon kapsamında yapılan hava harekatlarıya şimdiye kadar onlarca terörist öldürüldü.
HAFTANİN’DE 8 TERÖRİST DAHA
Teröristlerin yuvası haline dönüşen Irak’ın kuzeyindeki Haftanin bölgesi de bugüne hareketli başladı.
Asker, bölgedeki 8 teröristi hava harekatıyla etkisiz hale getirdi.
BAKANLIK PAYLAŞIMI
Milli Savunma Bakanlığı, operasyona ilişkin Twitter hesabından bir paylaşım yaparak, “Başarıyla devam eden Pençe-Kaplan Operasyonu kapsamında Haftanin bölgesinde tespit edilen 8 PKK’lı terörist daha icra edilen hava harekâtlarıyla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek.” açıklamasında bulundu.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türk pasaportu almak zorlaştırıldı!

Türk vatandaşlığı almak isteyen yabancılara Emniyet, MİT ve İnterpol’den alınan verilerde sorun görülmesi durumunda vatandaşlık …

Bir yanıt yazın