Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Cumhurbaşkanlığı seçimi anketinde Başkan Erdoğan, açık ara önde

Cumhurbaşkanlığı seçimi anketinde Başkan Erdoğan, açık ara önde

Anket sonuçlarına göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan en yakın rakibinden 3 kat fazla oy alıyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçimler için 2023’ü işaret edip tartışmaları noktalasa da anket şirketleri kamuoyunun nabzını yoklamaya başladı.
Gelen sonuçlar, muhalefetin erken seçim isteğini de unutturacak cinsten. AREDA Survey, Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin yaptığı son anketin verilerini paylaştı. Ankete katılanlara, “Bu pazar cumhurbaşkanlığı seçimi olsa hangi adaya oy verirdiniz?” diye soruldu.
DEĞİŞMEYEN SONUÇ: KAZANAN ERDOĞAN
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüzde 47,7’lik oranla rakiplerine büyük fark attı. Mansur Yavaş yüzde 14,2 seviyesinde kalırken, Ekrem İmamoğlu yüzde 13,6 ile üçüncü sırada kendine yer buldu.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Akaryakıta bağlı 15 milyar liralık büyük vergi kaçakçılığı operasyonu!

Son dakika haberi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na bağlı MASAK'ın uzun süre üzerinde çalıştığı operasyonda düğmeye basıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Daire Başkanlığı ve MASAK koordinesinde, İstanbul merkezli eş zamanlı 50 ilde akaryakıta bağlı vergi kaçakçılığı ve nitelikli dolandırıcılık yapan bir suç örgütüne yönelik [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir