Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Ahmet Aras’ın sözleri CHP belediyeciliğini ortaya koydu!

Ahmet Aras’ın sözleri CHP belediyeciliğini ortaya koydu!

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Arası, 20 yıldır CHP tarafından yönetilen ilçede yıllardır hiçbir şeyin yapılmadığını söyledi.
Ahmet Aras’ın sözleri CHP belediyeciliğini ortaya koydu.Muğla’nın Bodrum ilçesi özellikle yaz aylarında tatilcilerin 1 numaralı adresi. Resmi nüfusu 176 bin olan Bodrum’da yaz aylarında nüfus 1 milyonun üzerine çıkıyor.
1999 yılından bugüne kadar CHP tarafından yönetilen Bodrum Belediyesi, her yıl birçok sorunla gündeme geliyor. Su sıkıntısı, altyapı sorunları… Birçok sorun yıllardır çözülemedi. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bu konuda adeta itiraf niteliğinde bir açıklama yaptı.
50 YILDIR…
CHP kurultayında gazetecilerin bulunduğu çadıra giden Aras, “50 yıldır Bodrum’da hiçbir şey yapılmamış” dedi.
Aras’ın bu sözlerini Hürriyet yazarı Yalçın Bayer köşesine taşıdı.
HER YER KAÇAK
Bodrum yıllardır belediye hizmetlerinden mahrum kalırken bölgede hızla devam eden kaçak yapılaşmanın da önüne geçilemedi. Yılmaz Özdil’in bile kaçak villa yaptırdığı Bodrum’un 2009 ile 2020 yılları arasında yaşadığı değişim böyle ortaya konuldu;

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Düğmeye basıldı! HDP’li Erol Katırcıoğlu hakkında soruşturma başlatıldı

HDP'li Erol Katırcıoğlu, Diyarbakır'da evlat nöbetinde olan acılı ailelere yönelik zafer işareti yaptı. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı skandal olaya ilşkin harekete geçti ve HDP İstanbul Milletvekili Erol Katırcıoğlu hakkında terör örgütü propagandası yaptığı gerekçesiyle soruşturma başlattı. HDP'li vekiller Erol Katırcıoğlu, Garo Paylan, Necdet İpekyüz ve Semra güzel, partilerinin Diyarbakır il binasında düzenlenen programa katıldı. Program sonunda [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir