Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / İSKİ’nin personelleri, kuruma ait araçlarla piknikte görüntülendi

İSKİ’nin personelleri, kuruma ait araçlarla piknikte görüntülendi

Seçim döneminde “herşey güzel olacak” diyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu’na bağlı İSKİ’nin personelleri, kuruma ait araçlarla piknikte görüntülendi.
“İsraf var” algısıyla prim yapan İmamoğlu, göreve geldiği günden beri hizmet yerine mazeret uydurması tepkilere yol açıyor. İstanbul’un yaz başından beri yaşadığı su kesintileri ve yapılan zamlar, kent sakinlerinin eleştirilerine neden olurken, İSKİ’yi ilgilendiren bir skandal patlak verdi.
İSKİ PERSONELİ, RESMİ ARAÇLARLA PİKNİKTE
İSKİ personelleri, kuruma ait resmi hizmet araçlarıyla piknik yaparken görüntülendi. Personellerden biri, göl kenarı olduğu tahmin edilen bir yerde balık temizlerken, bir diğeri de yanında bira şişesiyle görüntü veriyor.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Zorlu harekat ortamları için İHA’lara KBRN dokunuşu

HAVELSAN Türk İHA'ları için dev bir hamle yaptı. Kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer (KBRN) risklerin tespiti ve koruyucu tedbirlerin hızla alınmasına yönelik olarak geliştirdiği milli teknolojileri insansız hava aracına (İHA) entegre etti. HAVELSAN Otonom KBRN Keşif Hava Sistemi, KBRN keşif platformlarına, operasyonların kısıtlandığı zorlu harekat ortamında tamamlayıcı bir keşif birimi olarak hizmet vermek üzere tasarlandı. [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir