Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Buna çüş denilir! Firas Drouf,: Mısır ordusu ile birlikte İdlib’i ve Hatay’ı kurtaracağız

Buna çüş denilir! Firas Drouf,: Mısır ordusu ile birlikte İdlib’i ve Hatay’ı kurtaracağız

Suriye’de katil Beşşar Esed’e destek için 150 asker gönderen darbeci Sisi yönetimindeki Mısır’ın hamlesi rejim güçlerini gaza getirdi. Esed rejimi destekçisi İmam Mehdi Tugayı komutanı Tuğgeneral Firas Drouf, son gelişmelerin ardından ilginç bir çıkışta bulundu.
Mısır’ın Beşar Esed rejimi için savaşmak üzere Suriye’ye yaklaşık 150 asker gönderdiğini bildiriyor. Habere göre, askerler İran Devrim Muhafızları Ordusu ile diğer İran destekli terörist grupların koordinasyonunda İdlib’in güneyi ve Batı Halep kırsalındaki cephe hatlarına yerleşti.
İmam Mehdi Tugayı komutanı Tuğgeneral Firas Drouf, bölgede yaşanan olayların ardından küstah bir çıkış yaptı.
Drof, “Mısır askerleri güney İdlib’de Türk ordusuna yakın bir yerde konuşlandı. Mısır savaş uçaklarının hedefleri vurması için de hava üssü kurma niyetindeyiz. Hedefimiz Türk ordusunu kuşatmak. Mısır ordusu ile birlikte İdlib’i ve Hatay’ı kurtaracağız” dedi.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Uzman isimden flaş uyarı! Altın fiyatları düşecek mi yükselecek mi?

Koronavirüs nedeniyle rekor üstüne rekor kıran altın fiyatları aşı açıklamaları ve son olarak Merkez Bankası’nın faiz kararı ile birlikte düştü. Altın yatırımı yapmak isteyen ya da düğünü olanlar altın fiyatları düşecek mi sorusunun cevabını ararken İslam Memiş’ten uyarı geldi. Peki altın yükselecek mi düşecek mi? Altın almalı mı satmalı mı? İşte detaylar… ABD Başkanı Joe [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir