Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Kılıçdaroğlu: Fuhuş Ak parti iktidarlarında artışa geçti

Kılıçdaroğlu: Fuhuş Ak parti iktidarlarında artışa geçti

Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti hükümetlerinin görevde olduğu son 18 yılda fuhuş ve uyuşturucunun artışa geçtiğini savundu.
Kılıçdaroğlu, fuhuş üzerinden AK Parti’ye yüklendi.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi toplantısında kameralar karşısına geçti.  Gündeme ilişkin açıklamalar yapan CHP Lideri’nin hedefinde AK Parti hükümeti ve Cuhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vardı. Kılıçdaroğlu, AK Parti hükümetlerinin olduğu dönemde fuhuş ve uyuşturucu kullanımının artışa geçtiğini söyledi.
NE OLDU DA FUHUŞ BU KADAR ARTTI
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: “Bakın, özellikle fakir aile çocuklarını buluyorlar. Onları uyuşturucuya alıştırıyorlar, sonra torbacı yapıyorlar, sonra piyasaya salıyorlar. İktidar, 18 yıldır bu memleketi yönetiyor. Ne oldu da nasıl oldu da fuhuş bu kadar arttı. Ne oldu, nasıl oldu, uyuşturucu bu kadar arttı. Kimin vebali var. Kim bu ülkeyi yönetiyor. Hepimizin sorması lazım.”

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Akaryakıta bağlı 15 milyar liralık büyük vergi kaçakçılığı operasyonu!

Son dakika haberi: Hazine ve Maliye Bakanlığı'na bağlı MASAK'ın uzun süre üzerinde çalıştığı operasyonda düğmeye basıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Daire Başkanlığı ve MASAK koordinesinde, İstanbul merkezli eş zamanlı 50 ilde akaryakıta bağlı vergi kaçakçılığı ve nitelikli dolandırıcılık yapan bir suç örgütüne yönelik [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir