Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Kasım ayı Nakdi Ücret Desteği ödemeleri 8 Aralık’ta başlayacak!

Kasım ayı Nakdi Ücret Desteği ödemeleri 8 Aralık’ta başlayacak!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kasım ayına ilişkin Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin 8 Aralık’ta başlayacağını duyurdu.

Ödemelerin banka hesapları üzerinden yapılacağını anımsatan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk , sistemde IBAN bilgisi eksik veya hatalı olanların ödemelerinin ise PTT aracılığıyla yapılacağını yineledi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ,“Ücretsiz izne ayrılan çalışanlarımızın nakdi ücret desteği ödemeleri 8 ve 9 Aralık tarihlerinde yapılacak” ifadelerini kullandı.

Bilindiği gibi ücretsiz izine ayrılan çalışanlar Nakdi Ücret Desteği ödemelerinin ne zaman yapılacağını dört gözle bekliyorlardı.

 

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Emekliye 3 maaş geri ödemeli 4.500 TL’lik avans imkanı yolda!

Emeklilere 3 maaş geri ödemeli avans imkanı veriliyor. Onayın çıkması halinde emekliler 4.500 TL avans alabilecek. Milyonlarca emekli geçtiğimiz günlerde zamlı maaşlarını almaya başladı. 2021 zamlı maaşlarını alan emeklilerin yüzü bir de avansla gülecek. Sistem hayata geçerse; emekliler nakit sıkıntısı yaşadıklarında Sosyal Güvenlik Kurumu'na yazılı başvuru yaparak maaşının 3 katı kadar avans alabilecek. Peki emekli [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir