Pazartesiyi salıya bağlayan gece 5A uydumuzu uzaya fırlatacağız

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu uzaya fırlatılacak olan 5A uydusu ile ilgili müjdeli haberi verdi. Karaismailoğlu, ” Pazartesiyi salıya bağlayan gece 5A uydumuzu uzaya fırlatacağız. Programını yaptık. Onun heyecanını taşıyoruz şu anda.” ifadelerini kullandı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu uzaya fırlatılacak olan 5A uydusu ile ilgili müjdeli haberi verdi. Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Ordu’da bulunan Bakan Karaismailoğlu, AK Parti Ordu İl Başkanlığını ziyaret etti

PAZARTESİ GECESİ FIRLATACAĞIZ
Bakan Karaismailoğlu, burada yaptığı açıklamada uydu sahibi 30 ülkeden biri olan Türkiye’nin beşinci nesil haberleşme uydusu TÜRKSAT 5A’nın Pazartesi gecesi uzaya fırlatılacağını belirtti.

HEYECANLIYIZ
Bakan Karaismailoğlu “Pazartesi’yi Salı’ya bağlayan gece 5A uydumuzu uzaya fırlatacağız. Programını yaptık. Onun heyecanını taşıyoruz” dedi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Teröristleri öven İBB çalışanı Eda Ezgi Yıldız tutuklandı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın makam odasında şehit edilmeden önce alıkonulduğu …

Bir cevap yazın