Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Dick Black’a 15 Temmuz müjdesi

Dick Black’a 15 Temmuz müjdesi

ABD iç savaşa sürüklenirken 15 Temmuz darbe girişimi gecesi, “Günün müjdesi: Ordu Türk diktatörünü devirmeye çalışıyor” Virginia Senatörü Dick Black’ın sözleri tekrar hatırlandı.

ABD Başkanı Donald Trump yanlısı protestocuların kongre binasını basması sonrası ülkede tansiyon tavan yaptı. Pensilvanya Valisi Tom Wolf, “Bu bir darbe girişimidir” sözleri akıllara, 15 Temmuz darbe girişimindeki ABD’lilerin tutumunu getirdi.

KİM DİKTATÖR?

Virginia Senatörü Cumhuriyetçi Dick Black o karanlık gece sosyal medya hesabından, “Günün müjdesi: Ordu Türk diktatörünü devirmeye çalışıyor. Erdoğan, Hitler olacak adam” ifadelerini kullanmıştı.

15 TEMMUZ KANLI DARBE GİRİŞİMİ SIRASINDA HAVALARA UÇTULAR!

NATO destekli FETÖ’nün darbeci teröristleri hem orduyu ele geçirmeyi hem de Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı öldürmeye çalışırken, ABD’li üst düzey politikacıların sevinç naraları tekrar hatırlandı.

KERRY İLK SAATLER DARBECİ FETÖ’CÜLERİN SAFINDA

O gece Moskova’da bulunan dönemin ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ilk saatlerde, “Türkiye’de barış, istikrar ve devamlılık olmasını umuyorum” demişti. Kerry, ne seçilmiş hükümete destek vemiş ne de demokrasiye de vurgu yapmıştı.

BIDEN 15 TEMMUZ DARBE PLANINI BİLİYORDU

Dönemin ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, 15 Temmuz’a geç tepki verdikleri için özür dilemişti.

Ancak darbe girişiminden 6 ay önce Türkiye’ye gelen Biden, Can Dündar’ın oğluna darbe girişimini haber verdiği ortaya çıkmıştı. Öte yandan FETÖ’cülerin ByLock yazışmalarında Biden’ın “TSK tarafından kokular geliyor” dediği deşifre edilmişti.

Content retrieved from: https://www.takvim.com.tr/dunya/2021/01/06/abd-ic-savasa-suruklenirken-cumhuriyetci-senatorun-15-temmuzdaki-sozleri-gundeme-geldi-ordu-turk-diktatorunu-devirmeye-calisiyor/3.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Emekliye 2000 TL bayram ikramiyesi müjdesi!

Milyonlarca emekli Ocak ayında zamlı maaşlarını aldı. Emeklilere bir müjdeli haber de bayram ikramiyesinden geldi. Emekliler Mayıs ve Temmuz aylarında toplam 2000 TL ikramiye alacaklar. İşte emekliye bayram ikramiyesi ile ilgili tüm detaylar... Milyonlarca emekli Ocak ayında zamlı maaşlarını aldı.  Emeklilere bir müjdeli haber de bayram ikramiyesinden geldi.  Emekliler Mayıs ve Temmuz aylarında toplam 2000 [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir