Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / TCG FATİH fırkateynimiz, FATİH sondaj gemimize refakat ve koruma görevine devam ediyor

TCG FATİH fırkateynimiz, FATİH sondaj gemimize refakat ve koruma görevine devam ediyor

Son dakika haberi… Milli Savunma Bakanlığı, “Karadeniz Uyumu Harekâtı kapsamında görev icra eden TCG FATİH fırkateynimiz; TÜRKALİ-1 sahasında çalışmalarına devam eden FATİH sondaj gemimize refakat ve koruma görevine devam ediyor.” paylaşımında bulundu.

Milli Savunma Bakanlığı Twitter üzerinden Fatih sondaj gemisi ve TCG FATİH fırkateynine ilişkin paylaşımda bulundu.

“KARADENİZ’İN FATİHLERİ BİR ARADA”
MSB’den yapılan açıklamada, “Karadeniz’in Fatihleri bir arada! Son olarak Karadeniz Uyumu Harekâtı kapsamında görev icra eden TCG FATİH fırkateynimiz; TÜRKALİ-1 sahasında çalışmalarına devam eden FATİH sondaj gemimize refakat ve koruma görevine devam ediyor.” ifadelerine yer verildi.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Bakan Akar’dan Erbil’de net mesaj!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, IKBY Başbakanı Mesrur Barzani ile eski IKBY Başkanı ve KDP lideri Mesud Barzani ile ayrı ayrı görüştü. Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler’in de yer aldığı heyetle Bağdat’ta gerçekleştirdiği yoğun temaslarının ardından dün akşam Erbil’e geçti. Bakan Akar ve Orgeneral Güler buradaki yoğun programlarına ilk olarak eski IKBY Başkanı [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir