Ana Sayfa / Bugünün Manşetleri / Sanal para peşinde koşanlar bu habere dikkat! Kripto para borsası Vebitcoin kapandı!

Sanal para peşinde koşanlar bu habere dikkat! Kripto para borsası Vebitcoin kapandı!

Kripto para piyasası Thodex’te yaşanan vurgunu konuşurken flaş bir gelişme daha yaşandı. Kripto para borsası Vebitocin faaliyetlerini durdurduğunu bildirdi. MASAK, Vebitcoin hakkında inceleme başlatırken, banka hesaplarına bloke koydu.
Kripto parar piyasası Thodex’te yaşanan vurgunu konuşurken flaş bir gelişme daha yaşandı.  Kripto para borsası Vebitcoin faaliyetlerini durdurduğunu bildirdi.
Vebitcoin’den yapılan açıklamada “Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Siz en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız” ifadelerine yer verildi.
MASAK İNCELEME BAŞLATTI
MASAK, işlemlerini durdurduğunu açıklayan kripto para platformu Vebitcoin hakkında inceleme başlatırken, banka hesaplarına bloke koydu.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

65 bin kişinin oy kullandığı Twitter anketinde Erdoğan yüzde 71, 8 oy aldı

Twitter'da 65 bin 333 kişinin oy kullandığı seçim anketinde Cumhurbaşkanı Erdoğan yüzde 71, 8 oy alırken, CHP lideri Kılıçdaroğlu yüzde 17, 9'da kaldı. ORC Araştırma, olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarışması durumunda kimin kazanacağı sorusunun cevabını aradı. Twitter'dan yapılan ve 65 bin 333 kişinin oy kullandığı ankette Cumhurbaşkanı [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir