Ana Sayfa / Asayiş / Erdoğan: FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık, hesaba çekiyoruz

Erdoğan: FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık, hesaba çekiyoruz

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, “FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık. Şu anda elimizde. Hesaba çektik. Yakında açıklayacağız” dedi.
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ’nün önemli bir isminin yakalandığını açıkladı. Terör örgütü PKK’ya yapılan operasyonların sürdüğünü hatırlatan Erdoğan, “Sofi Nurettin’i bitirdik. Kandil’i de çökertmemiz lazım” dedi. 
Erdoğan, FETÖ terör örgütüne dair yaşanan yeni gelişmeyi de, “FETÖ’den önemli bir ismi de yakaladık. Şu anda elimizde. Hesaba çektik. Yakında açıklayacağız” sözleriyle açıkladı. 
KAYNAK: HABER7

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

65 bin kişinin oy kullandığı Twitter anketinde Erdoğan yüzde 71, 8 oy aldı

Twitter'da 65 bin 333 kişinin oy kullandığı seçim anketinde Cumhurbaşkanı Erdoğan yüzde 71, 8 oy alırken, CHP lideri Kılıçdaroğlu yüzde 17, 9'da kaldı. ORC Araştırma, olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarışması durumunda kimin kazanacağı sorusunun cevabını aradı. Twitter'dan yapılan ve 65 bin 333 kişinin oy kullandığı ankette Cumhurbaşkanı [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir