Türkiye’de satışa sunulan en uygun fiyatlı robot süpürgeler!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Teknolojinin ilerlemesi ile kullandığımız akıllı cihazların sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu akıllı cihazların bir bölümü yapay zeka ya da çeşitli yazılımlar sayesinde kendi kendine çalışabilme yeteneğine sahipken, bir çoğu ise akıllı telefonlarımız üzerinden kontrol edilebiliyor. Örneğin; akıllı saatler, güvenlik ürünleri, lambalar, ses sistemleri, kameralar, televizyonlar, süpürgeler, prizler, kumandalar ve kablosuz kulaklık gibi birçok taşınabilir cihaz bu akıllı cihazların başında geliyor. Son zamanların popüler ev gereçlerinden biri olan robot süpürgeler özellikle de ev hanımlarının temizlikteki en büyük yardımcıları. Son yıllarda hızlı bir şekilde büyüme kaydeden akıllı ev ürünleri, pandemi şartlarında herkesin evde kaldığı dönemde tüm dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor. Bu ürünler arasında ise özellikle robot süpürge kategorisi yenilikçi ürünleri ile özellikle de ev hanımlarının ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Peki robot süpürgelerin özelliklere nedir? Robot süpürge alırken nelere dikkat etmek gerekir? Robot süpürgelerin özellikle de yapay zeka destekli modelleri oldukça ilgi çekiyor. Yapay zeka destekli robot süpürgeler, nesne algılama teknolojisi sayesinde, evin her yerinde dolaşarak özenli ve verimli bir biçimde temizlik yapıyor. Bu modeller sürücüsüz araçlarda kullanılan sensörlerin bir benzeri olan LiDAR sensörle mesafeyi algılayarak, doğru hareket edebilmek için konum takibi yapabiliyor. Nesne algılama algoritması sayesinde nesneleri ayırt ederek, en güvenli ve verimli rotayı oluşturuyor.

Bazı akıllı robot süpürge modelleri var ki; tüm bu özelliklerin yanı sıra üç boyutlu sensörü sayesinde oyuncak ve sandalye ayağı gibi nesneler arasındaki farkı algılayabilen bu akıllı robot süpürgeler, yerdeki en küçük nesneleri dahi tespit ederek dolaştığı odanın şeklini algılayabiliyor.

Temizleme performansı, navigasyon sistemi ve özellikleri gelişen robot süpürgeler, hayal edilemeyecek seviyede ilerlemeye devam ediyor. Dolayısı ile her yeni model ile bir önceki nesilden daha iyi temizlik yapıyor.

Şimdi sizler için hazırlamış olduğumuz Türkiye’de satışa suulan en uygun fiyatlı, en iyi robot süpürge modellerinin bulunduğu listemize hep birlikte göz atalım.

İşte ülkemizde satışa sunulan en uygun fiyata sahip robot süpürgeler!

Bowai OB8S

Fiyat: 649,00 TL

Bowai OB8S

Emiş Gücü:
1800 Pa
 
Çalışma Süresi:
100 dk
 
Şarj Süresi:
2.5 Saat
 
Wi-fi:
Yok
 
Haritalama :
Yok
 
Düşme Engelleyici Sensör:
Yok
 
Otomatik Şarj:
Yok
 
Islak Mop:
Yok

Bowai Havana

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İptal edilen 2022 KPSS’nin yeni tarihi belli oldu

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz ÖSYM, yeniden yapılmasını kararlaştırdığı sınava ilişkin açıklamada bulundu. 31 Temmuz’da gerçekleştirilen …

Bir cevap yazın