Bizi niye sattın? sorusuna İnce’den cevap: Ben sizi değil, CHP beni sattı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce’nin Aydın’da “Size hakkımı helal etmiyorum; bizi sattınız” sözleriyle tepki gösterilince, kendisinin CHP tarafından satıldığını söyledi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem’nin Aydın’ın Didim ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. İnce’nin temasları sırasında Cumhuriyet Caddesi üzerindeki bir kadın tepkisini dile getirdi.

“SİZE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

İnce’ye seslenen ve adı öğrenilemeyen kadın Muharrem Bey ben size hakkımı helal etmiyorum” demesinin ardından İnce “neden” diye sordu. Neden sorusunun ardından konuşmasına devam eden kadın “Ben geçen seçimlerde kapı kapı dolaştım. Oy istedim sizin için, ama siz ne dediniz. Kaç bin arkamda dediniz; İncenin cevabı ise 50 bin.. Dinleyecekseniz anlatayım” derken “Kadın bana o gün anlatacaktınız. O gün çıkıp açıklama yapacaktınız. Siz bizi sattınız” sözleriyle eleştirdi.

“BENİ SATAN CHP”

Kadının “sattınız” sözüne ise Muharremİnce, “Beni satan CHP, 12 bin sandığa gözlemci koymadı. Belgesini göndereyim mi size” sözleriyle cevap verdi. Muharremİnce ve beraberindeki partililer Cumhuriyet Caddesi ve Atatürk Bulvarı üzerinde esnafı gezdi. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerle bol bol fotoğraf çektirdi. İnce, daha sonra parti otobüsüyle şehir turu attı. Ardından İlçe binasını ziyaret eden İnce, partililerle sohbet edip fotoğraf çektirdi ve diğer programlar için ilçede ayrıldı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Meteoroloji uyardı! Kar yağışı geliyor

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Yurt genelinde yağışlı bir hava beklenirken, sıcaklıkların 10 derece birden düşeceği …

Bir cevap yazın