TİP’li vekil Sera Kadıgil Sütlü’nün derdine bak: Niye sabaha kadar çalışıyoruz

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

TBMM Anayasa Komisyonu’ndaki kanun teklifi görüşmelerinin geç saatlere kalmasına muhalefet milletvekilleri tepki gösterdi.
TBMM Anayasa Komisyonu’nda, kanun teklifi görüşmelerinin geç saatlere kalması, muhalefet milletvekillerinin tepkisine neden oldu.
Milletvekilleri, Komisyon Başkanı Yusuf Beyazıt’a yönelik saatle ilgili eleştirilerde bulundu.
SERA KADIGİL SÜTLÜ: “NİYE SABAHA KADAR ÇALIŞIYORUZ”
TİP İstanbul Milletvekili Sera Kadıgil Sütlü, teklifte yer alan bazı maddelerin utanç verici olduğunu söyleyerek, “Niye sabaha kadar çalışıyoruz, neyi geçirmeye çalışıyoruz, neden bu kadar acele ediyorsunuz, niye muhalefeti dinlemiyorsunuz? Umurunuzda değil bizim sözlerimiz. Onun için gece sabahlara kadar çalışıyorsunuz.” ifadelerini kullandı.
Kadıgil’e Komisyon Başkanı Yusuf Beyazıt tepki gösterince, CHP ve HDP’li milletvekilleri de Beyazıt’a tepki gösterdi. Tartışmanın uzaması üzerine, toplantıya ara verildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Jens Stoltenberg: Finlandiya ve İsveç NATO’nun yakın ortaklarıdır

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Jens Stoltenberg ve Lüksemburg Dışişleri Bakanı, Finlandiya ve İsveç’in NATO kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.