Bu da CHP’nin başörtüsü algısı! Sahi başörtü yasağını kim kaldırdı?

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

CHP Üye Katılım Töreni’nde konuşan genç bir üniversiteli Kemal Kılıçdaroğlu’na hitaben, “Üniversitelerdeki başörtü yasağının kalkmasında demokratik tavrınız için teşekkür ederim.” dedi.

CHP Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’nca Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde “Üye Katılım Töreni” düzenlendi. Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katıldı.

Törende yaşanan bir an ise herkesi şaşırttı. “Üniversitelerdeki başörtü yasağının kalkmasında demokratik tavrınız için teşekkür ederim”

CHP’ye üye olduğu için konuşma yapmak üzere kürsüye çıkan genç bir üniversiteli, Kılıçdaroğlu’na hitap ederek, “Üniversitelerdeki başörtü yasağının kalkmasında partinizin ve şahsınızın gösterdiği demokratik tavır için genç üniversiteli bir kişi olarak teşekkür ediyorum.” dedi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Erdoğan: Terör örgütlerinin NATO’ya girmesine evet diyemeyiz

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Finlandiya ve İsveç’in NATO’ya girmesine ilişkin açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.