Kılıçdaroğlu duymasın! Kredi kartı borçlarına yapılandırma hazırlığı!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Kılıçdaroğlu duymasın. Hükümet kredi kartı borcu olanlara ve takibe düşen kart sahiplerini rahatlatacak müjde vermeye hazırlanıyor.

Alınan bilgilere göre, hükümetin geçmiş yıllarda kredi kartını ödemede zorluk çeken kart kullanıcılarını rahatlatan bir çalışma yaptığı gibi yeni bir hazırlık içinde olduğu bildirildi. Türkiye’de kredi kartı borcu olan ve ödeme güçlüğü çeken kart sahiplerinin takibe düşmesini engellemek, mevcut ekonomik sıkıntılardan daha fazla etkilenmeden ödemelerin yapılması amaçlandığı öne sürülüyor.

Çalışmanın uzun süreden beri devam ettiği, çalışmanın sonuna geldiği bildirilirken, gerekli açıklamanın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yapacağı ileri sürüldü. Çalışma ve vade ile ilgili çalışmanın sır gibi yürütüldüğü söylendi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Bu nasıl kafa? Bu mu bize başbakanlık eden kafa? Ülkenin laik problemi mi var?

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Kemal Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü çıkışına destek veren Ahmet Davutoğlu, Türkiye’de karşı görüşlere …

Bir cevap yazın