“Evden hırsızlık” suçlusu kimlikle yakalanan HDP’li Semra Güzel adliyeye sevk edildi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Sahte pasaportla Edirne’de yakalanan HDP’li Semra Güzel, emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.
HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’in,  öldürülen PKK’lı terörist sevgilisinin telefonunda bulunan fotoğraflar sonrasında dokunulmazlığı düşürülmüştü.

Dokunulmazlığı sonrasında kaçacak delik ararken, hakkında ‘Silahlı terör örgütüne üye olma’ suçundan fezleke hazırlanan Güzel, MİT ve İstanbul Emniyeti’nin yürüttüğü operasyonla enselendi.

HDP’li Güzel, Mehtap Şahan isimli sahte pasaportu, A.G. isimli göçmen kaçakçısı ve örgüt progagandası yapan bir kişiyle Edirne’de yakalandı.

Adliyeye sevk edildi
Kılık değiştirse de MİT’ten kaçamayan Güzel, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi.

Edinilen bir son dakika bilgisine göre ise Güzel emniyetteki sorgusunun ardından İstanbul Çağlayan Adliyesi’ne sevk edildi.

Sahte kimlikte hırsızlık suçu bulundu
alınan bilgilere göre, Semra Güzelin kullandığı “Mehtap Şahan” nüfus cüzdanına kayıtlı “evden hırsızlık” suçunun da bulunduğu ortaya çıktı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Bu nasıl kafa? Bu mu bize başbakanlık eden kafa? Ülkenin laik problemi mi var?

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Kemal Kılıçdaroğlu’nun başörtüsü çıkışına destek veren Ahmet Davutoğlu, Türkiye’de karşı görüşlere …

Bir cevap yazın