Valerien Ismael’den Josef de Souza’ya uyarı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Fransız teknik adam Valerien Ismael, kaptan Josef de Souza ile özel olarak görüştü ve Brezilya futbolcunun performansını artırmasını istedi.
Beşiktaş’ta teknik direktör Valerien İsmael, sakatlıktan sonra görev aldığı karşılaşmalarda istikrarsız bir tablo çizen Josef de Souza’yı uyardı.

Avusturya kampında yaşadığı sakatlık nedeniyle sezonun ilk 4 maçını kaçıran sambacı, daha sonra 7. haftadan sonra ilk 11’deki yerine dönerken performansı beklentilerin altında kaldı.

“Çalışman şart”
Bu sezon henüz gol ya da asisti bulunmayan Brezilyalı futbolcudan daha tempolu olmasını isteyen İsmael’in, “Takımın kaptanı olarak daha hırslı bir performans göstermen gerekiyor. Sakatlıktan yeni kurtuldun ama biraz daha çalışman ve takıma daha çok katkı yapman şart.” dediği öğrenildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

TFF Tahkim Kurulu, Abdülkerim Bardakcı’nın cezasını indirdi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz TFF Tahkim Kurulu, Galatasaraylı futbolcu Abdülkerim Bardakcı’nın 2 maçlık men cezasını …

Bir cevap yazın