Aynı suçun ünlü kahramanları “VOLTA” arkadaşı oldular!

Futbol dünyasını dolandıran Seçil Erzan ile kara para aklama soruşturmasında tutuklanan Dilan Polat, aynı koğuşta kalmak için dilekçe verdi. Cezaevi yönetimi ise Polat ve Erzan’ın talebini kabul etti.

Futbol dünyasından ünlü isimleri milyonlarca dolar dolandıran Seçil Erzan ve kara para aklama soruşturmasında tutuklanan Dilan Polat ile ilgili bir gelişme yaşandı.

Silivri’de tutuklu bulunan Seçil Erzan, aynı koğuşta kaldığı Bahar Candan ile tartıştı ve tek kişilik koğuşa alındı. Bir diğer tutuklu Dilan Polat ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedaviye alınmasının ardından annesini 116, anneannesini ise 6 parçaya ayıran Rabia Çataklı ile aynı koğuşa konuldu.

Cezaevine dilekçe verdiler: Aynı koğuşa alındılar…

Çataklı’dan korktuğu için cezaevi yönetimine dilekçe veren Dilan Polat, daha sonra kardeşi Sıla Doğu’yla aynı koğuşta kaldı.

Doğu’nun tahliyesinin ardından Erzan ve Polat, cezaevi yönetimine dilekçe vererek aynı koğuşta kalmak istediklerini bildirdi. Cezaevi yönetimi ise Polat ve Erzan’ın talebini kabul etti.  Böylelikle iki isim aynı koğuşa koyulmuş oldu.

Ne olmuştu?

Spor dünyasından ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu 29 kişiyi ‘özel fon’ adı altında dolandıran ve Silivri’deki Marmara Kapalı Cezaevi İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan Seçil Erzan, sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşler ile aynı koğuşa konulmuştu.

Nihal Candan’ın tahliyesinin ardından Bahar Candan’ın, Seçil Erzan ile tartıştığı iddia edilmişti. Seçil Erzan ile Bahar Candan’ın koğuşları ayrılmıştı.

“Kara para aklama”, “yasa dışı bahis”, “suç işlemek amacıyla örgüt kurma” ve “Vergi Usul Kanunu’na muhalefet” gibi suçlarla 7 aydır Marmara Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat ise kız kardeşi Sıla Doğu’nun 14 Haziran’da tahliye edilmesinin ardından koğuşta yalnız kalmıştı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Başkomutan Erdoğan, Bahçeli ve Özel ile birlikte Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde!

Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yıl dönümü kutlamalarına katılmak üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden Erdoğan, …

Bir yanıt yazın