Fenerbahçe, Lazar Samardzic ile muylu sona çok yakın

Fenerbahçe’nin bir süredir yakından takip ettiği Lazar Samardzic transferinde iyi haberler var. İşte detaylar…
Fenerbahçe, Udinese’nin Sırp orta saha oyuncusu Lazar Samardzic’in transferinde en avantajlı takım durumuna geçti.

İtalya’dan Il Gazzettino’nun haberine göre; Samardzic için 25 milyon euro isteyen Udinese’ye Fenerbahçe, bonuslar dahil 20 milyon euro teklif sundu.

Lazio ise bonuslar dahil 15 milyon euro ve 3 oyuncu teklif etti.

Udinese, Lazio’nun teklifini kabul etmedi, takastaki oyuncuların iyi olmadığını ve para teklifinin de kabul edilebilir olmadığını iletti.

Bonuslarla 20 milyon euro önerildi ama…

Lazio Başkanı Claudio Lotito, Samardzic için istenen paranın çok olduğunu belirterek bu transferden vazgeçti.

Gazetedeki haberin detayında, bonuslar dahil 20 milyon euro öneren Fenerbahçe’nin teklifini düz 20 milyon euroya çevirmesi halinde Udinese’nin kabul edeceğini vurguladı.

“Beyaz duman” çıkabilir

Önümüzdeki hafta başında yeniden görüşmelerin yapılacağını ve Samardzic transferinde Fenerbahçe’nin mutlu son anlamına gelen ‘beyaz duman’ çıkarabileceğinin altını çizdi.

Udinese ile sözleşmesi 2026 yılına kadar devam eden ve güncel piyasa değeri 20 milyon euro olarak gösterilen Samardzic, geride kalan sezonda İtalyan temsilcisinde 34 maçta süre buldu. Samardzic, bu maçlarda 6 gol attı ve 2 asist yaptı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Almanya’da Başkan Erdoğan paniği!

Frankfurter Allgemeine Zeitung gazetesinde yer alan analizde Alman güvenlik yetkilileri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretini dikkatle takip …

Bir yanıt yazın