Ana Sayfa / Magazin / Bodrum yıkılıyor!

Bodrum yıkılıyor!

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, 55 aşçının dünya mutfaklarından yemekler yaptığı, çok sayıda dans grubu ve Hintli şarkıcıların sahneye çıktığı Hint düğününde “kına töreni” yapıldı.İlçedeki 5 yıldızlı iki farklı otelde, Hindistanlı Bansal ailesi için düzenlenen düğünün üçüncü gününde, Hint geleneklerine göre kına (mehendi) seremonisi gerçekleştirdi.
“Aşıklar adası” kısmında yapılan seremonide, partiye gelenleri mehter takımı karşıladı. Hint geleneklerine göre düğünün en önemli seremonilerinden olan kına etkinliğinde, klasik otomobille sahilden adaya getirilen gelin damat tarafından karşılandı. Etkinlikte, çeşitli desenlerle davetlilerin eline Hint kınası yakıldı.
Maliyeti aile tarafından gizli tutulan ancak 4 milyon doları aştığı tahmin edilen düğün için Hindistan’dan 18 kamyon malzeme getirildiği belirtildi.Akşam saatlerine kadar devam eden kına töreninde, yurt dışından getirilen 55 aşçı yemek yaptı. Aşçılar Hint mutfağının yanı sıra dünya mutfaklarından yemekler sundu. Etkinlik süresince Hintli şarkıcılar ve çok sayıda dans grubu da gösteri sundu. Törende çeşitli Türk yiyecekleri de ikram edildi
Törenin gerçekleştirildiği otelin Genel Müdürü Mehmet Tulunay, gazetecilere yaptığı açıklamada, aileyi otelde ağırlamaktan mutlu olduklarını söyledi.
Düğünün birçok kesime katkı sağlayacağını belirten Tulunay, “Sadece kapalı bir otelde yapılan düğün dışına çıktı, tamamen Bodrum’un düğünü oldu.” diye konuştu.
Etkinliğe katılan 600 misafire bin 500 personelin hizmet verdiğini anlatan Tulunay, etkinlikte deniz uçakları ve lüks yatların kullanıldığını kaydetti.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Gençlerin seçim anketinde Başkan Erdoğan, yüzde 50 üstü oy aldı!

15-25 yaş arası gençlere yapılan seçim anketiyle AK Parti'nin yüzde 40, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ise yüzde 50 üzerinde oy aldığı belirlendi. 2023 yılında gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için  siyasi partiler, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  Erken seçimin gündemde olmamasına rağmen anket şirketleri sürekli kamuoyu araştırmaları yapıyor. Siyasi partiler de seçmenin nabzını ölçmek için kendi araştırmalarını [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: