Ana Sayfa / Politika / Mahir Ünal: sonuçlar ülkemize hayırlı olsun

Mahir Ünal: sonuçlar ülkemize hayırlı olsun

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal açıklamalarda bulunuyor. AK Parti Sözcüsü Ünal açıklamasında, “AK Parti hükümeti iktidar olmanın sorumluluğuyla davranmakta ve kullanılan tüm oylar AK Parti hükümetinin teminatı altındadır. Türkiye bir hukuk devleti ve Türkiye’nin kurumlarının meşruiyetini sorgulamak, bunlar üzerinden oluşturulacak bir şaibe ve itibarsızlaştırma, her şeyden önce bizim birliğimize, beraberliğimize zarar verecek hususlardır.” dedi.
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ın açıklamalarından satır başları şöyle;
Bugün Türkiye bir demokrasi şöleni yaşadı. İçişleri bakanlığımızın yaptığı açıklamaya göre son dönemleri en güvenli seçimlerinden birini yaşadık.
Seçim sonuçları hiçbir şüpheye mahal olmaksızın açıklanıyor. Son dönemlerin en güvenli seçimi yaşadık. Ülkemize, milletimize hayırlı olsun.
Her sandığın başında siyasi partilerin müşahitleri varken şu an itibariyle bütün siyasi partiler sonuçları beraberce takip ediyorlar.
Sadece kendi oylarımızın değil, diğer partilerin oylarının güvenliği de bizim namusumuzdur.
Özellikle Anadolu Ajansının, milli ajansımızın hedefe konularak tehdit edilmesi kabul edilebilir bir şey değil.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Son dakika haberi! Dünyaca ünlü üniversiteden dikkat çeken Türkiye analiz!

Dünyanın en iyi üniversitelerinden birisi olarak kabul edilen London School of Economics'in kurduğu Global Risk Insights, Türkiye ile ilgili çok çarpıcı bir analize yer verildi. Analizde birçok ülkenin Türkiye ile ilişkilerini iyileştirerek uzlaşı yoluna gitmeye çalıştığıi fade edildi. Artık küresel olarak çok kutuplu bir sisteme gidildiği ve Türkiye'nin bu yeni düzende artan öneminin tüm hesapları [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir