İYİ partili vekilden Akşener’i çılgına çevirecek ‘Erdoğan’ mesajı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

İP’li vekilden Akşener’i çılgına çevirecek ‘Erdoğan’ mesajı: ‘Emrindeyim Reis. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seçimlerin ardından İYİ Partili bir vekilin “Yanındayım” mesajı attığı iddia edildi.
Korkusuz yazarı Can Ataklı, İyi Partili bir milletvekilinin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a “Yanınızdayım efendim” mesajı gönderdiğini iddia etti.

Can Ataklı yazsınında şu notu paylaştı: “Ayrıca ille de AKP’nin çoğunlukta olduğu bir meclis isteniyorsa, o da halledilir. Sonuçta sadece 7 milletvekiline ihtiyaç var. Onu sağlamaktan kolay ne var. Baksanıza dakka bir talip bir, İYİ Parti’nin bir milletvekili Erdoğan’a “Yanınızdayım efendim”mesajı gönderdi bile.” Eğer iddia doğru ise, Meral Akşener’in mesajın sahibi vekil ile ilgili olarak vereceği karar veya yapacağı açıklama merakla bekleniyor..

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Mansur Yavaş, Meral Akşener’in adaylık teklifini kabul etmedi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda geri adım atmasının ardından ihtimaller arasında …

Bir cevap yazın