TSK’dan son dakika açıklaması: 54 PKK’lı terörist öldürüldü

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

TSK’nın resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Hakurk’ta terör örgütüne ait üç el yapımı patlayıcının yerinde imha edildiğini bildirdi.
Yurt içinde ve yurt dışında aralıksız operasyonlar yapan Mehmetçik hainlere göz açtırmıyor. Son günlerdeki operasyonlarla ilgili TSK’dan bir flaş açıklama geldi. TSK’dan yapılan açıklamada, “Irak kuzeyi Hakurk bölgesinde tespit edilen üç el yapımı patlayıcı yerinde imha edilmiştir.” denildi.
Bilindiği gibi, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), son bir hafta içerisinde yürütülen operasyonlar neticesinde 4’ü sözde lider kadroda olmak üzere 54 teröristin etkisiz hale getirildiğini, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında da bugüne kadar 4 bin 558 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıklamıştı..

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na “PKK’nın açıklamasını mı referans aldın?” sorusu?

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kılıçdaroğlu’nun iddialarının aksine, Mersin’deki terör saldırısının faili …

Bir cevap yazın