Ana Sayfa / Gündem / Muhtar Çelik: Bölünmeye imzalarımızla geçit vermeyeceğiz

Muhtar Çelik: Bölünmeye imzalarımızla geçit vermeyeceğiz

Adana’nın Pınar Mahallesinin başarılı kadın muhtarı Saniye Çelik’in mahallesini bölenlere karşı verdiği mücadele hız kesmeden sürüyor.

Sessiz sedasız bir şekilde Seyhan Belediyesi tarafından bölünen Pınar mahallesinin bölünmesine karşı hukuk savaşını imza kampanyası ile başlatan başarılı olduğu kadar çalışkan da olan Muhtar Saniye Çelik’e mahalleliden de verilen imzalarla destek çığ gibi büyüyor.

Seyhan Belediyesinin sessiz ve sedasız bir şekilde mahalle muhtarı ile mahalle sakinlerinin haberi olmadan yapmış olduğu  bölünmeye mahalle halkını da yanına alarak başlatmış olduğu imza kampanyası ile bölünmeye karşı amansız mücadelesini sürdüren başarılı Muhtar Saniye Çelik, “Pınar Mahallesi bir bütündür bölünemez. Bölünmeye  geçit yok. Başlatmış olduğumuz pankartlı  imza kampanyamız çığ gibi büyüyor. Toprağımız kutsal halkımız kıymetli. Hukuka da  gücün yetiyorsa  gel de böl. Biz hem hukukun üstünlüğüne hem de  en büyük güç olan Allah ve mahalle sakinlerimize güveniyoruz. Bu durum karşısında yapmış olduğunuz hukuksuz bölünmeye hukuk dur diyecektir. Hakkı, hukuku ve halkı yok saymaya gücünüz yetmeyecektir.” dedi.

Hakkında admin

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Bakan Akar: ABD’ye karşı bir güvensizlik artıyor, Rusya-Ukrayna gerilimi barışçıl yollarla çözülmeli

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya ile Ukrayn arasındaki sorunun yollarla, uluslararası hukuka uygun ve Ukrayna'nın toprak bütünlüğüne saygı çerçevesinde çözülmesi gerektiğini belirtti. Rusya ile Ukrayna arasında bir süredir gerilen ilişkiler, iki ülkenin askeri hareketliliğini artırması nedeniyle daha ciddi bir boyut kazandı. ABD ve ve Avrupa Birliği dışında bölge ülkelerinin de tedirginlikle izlediği gerginliğin giderilmesi [...]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: