Kovboy görünümlü Putin, dağlarda!

Bu Makaleyi Sesli Okuyun

Sürekli doğa ile iç içe olan ve pozlarıyla dünya medyasında sıkça yer alan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in dağlarda dolaşırken çekilmiş yeni fotoğrafları servis edildi.
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin bu kez Rusya’nın dağlarını inceledi.
Vladimir Putin 25 ve 26 Ağustos tarihinde Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu ve Rusya İstihbarat Servisi (FSB) Başkanı Aleksandr Bortnikov ile geziye çıktı.
Rusya’nın Sibirya bölgesinde bulunan Türk cumhuriyetlerinden olan Tuva Özerk Cumhuriyeti’nde dağlara yapılan gezide Putin’in her anı fotoğrafçıları tarafından kaydedildi.
0 adet fotoğrafın yayınlandığı gezide Putin’in gezi uçağı ile havadan dağları izlediği, yürüyüş yaptığı, göllerde tekne ile gezintiye çıktığı, Tuva Türklerinden olan Savunma Bakanı Sergey Şoygu ve Rusya İstihbarat Servisi (FSB) Başkanı Aleksandr Bortnikov ile birlikte dağları ve doğayı incelediği görülüyor.
Putin’in stres atmak için sık sık hayvanlarla ilgilendiği ve doğada yürüyüşler yaptığı biliniyor.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Türk düşmanı rüşvetçi Bob Menendez çok pişkin: İstifa etmeyeceğim ben masumum

Bu Makaleyi Sesli Okuyun Asansöre bindikten sonra peşinde olan muhabirlerin sorularıyla karşılaşan Menendez, herhangi bir …

Bir cevap yazın