Son dakika: Ordu Sahilde esrarengiz varil paniği!

Ordu’nun Perşembe ilçesinde plaja vuran iki varilde  kimyasal ve radyasyon bulgusuna rastlanmadığı bildirildi. AFAD ekiplerince kimyasal ölçümlerinin yapıldığı ​ açıklandı.

Alınan bilgiye göre, Efirli Mahallesi’nde sahilde iki varil gören vatandaşlar, durumu yetkililere haber verdi. Bir süre sonra bölgeye sevk edilen ekiplerce incelenen varillerde kimyasal ölçüm yapıldı. Ölçüm sonucu varillerde herhangi bir kimyasal ve radyasyon bulgusuna rastlanmadı.

Konuya ilişkin Ordu Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, Efirli Plajı mevkisinde sahile vuran iki şüpheli varilin, AFAD ekiplerince kimyasal ölçümlerinin yapıldığı belirtilerek, “Herhangi bir kimyasal ve radyasyon bulgusu  çıkmamıştır. Variller ölçüm ve numune alındıktan sonra Çevre ve Şehircilik  Müdürlüğü ekiplerine teslim edilmiştir.” ifadesine yer verildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

O lisenin mezuniyetinde kılık kıyafet gerginliği!

Gebze’de bir lisede, okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreninde bazı kız öğrenciler, kıyafet yönetmeliğine uymayan kıyafetler …

Bir yanıt yazın