İsyan ettiren koca dehşeti: Önce kurşunladı, sonra ses bombası attı

Malatya’da yaşayan iki çocuk annesi Sevkan Ordu, boşanma aşamasında olduğu eşinin tehdit ve saldırılarına uğradığını söyledi. Ordu, kocası tarafından evinin kurşunladığını, hatta evine ses bombası atıldığını belirterek yetkililere çağrı yaptı: “Korkudan dışarı çıkamıyorum, ölen kadınlardan biri olmak istemiyorum.”
Malatya’da yaşayan evli ve iki çocuk annesi Sevkan Ordu, boşanma aşamasında olduğu eşinin evini kurşunladığını ve evine ses bombası attığını iddia ederek “Ben korkudan dışarı çıkamıyorum, ben ölen kadınlardan biri olmak istemiyorum” dedi.
“SÜREKLİ TEHDİT MESAJLARI ALIYORUM”
15 yıllık eşi ile boşanma aşamasında olduğunu söyleyen Sevkan Ordu “Ben şiddet gördüğüm için yaptıklarına dayanamadım ve çocuklarımı alıp babamın evine geldim. Eşim daha sonra arabamızın lastiğin kesti, evimizi kurşunladı, arabamızı kurşunladı, dükkanımız yandı. Sürekli tehdit mesajları alıyorum. Kendimi geçtim artık akrabalarımıza zarar veriyor. Bütün bir yaz boyunca biz ses bombaları altında yaşadık.
“BENİM CAN GÜVENLİĞİM YOK”
Ben ceza almasını istiyorum yaptıklarını çekmesini istiyorum. Benim can güvenliğim yok. Korkumdan dışarıya çıkamıyorum. Benim çocuğumun okulu yüz metre ilerde ama ben ona korkudan servis tuttum. Ben ölen kadınlardan biri olmak istemiyorum, aileme zarar gelmesini istemiyorum” şeklinde konuştu.
“YARDIM İSTİYORUZ”
Sevkan Ordu’nun babası Şevket Gül ise “Kızım boşanma aşamasında, sorunlu bir damadımız var. Biz bu süreçte çok sıkıntı çektik. Rahatça bir yere gidemiyoruz. Ne zaman bize bir zarar gelecek diye korku içindeyiz. Benim bu süreçte arabam kurşunlandı, dükkanım yakıldı. Biz yardım istiyoruz” diye konuştu.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Körfez sermayesi Türkiye’ye akacak! Arap bankaları Türkiye’ye ilgi gösteriyor

Arap Bankalar Birliği Genel Sekreteri Wissam H. Fattouh, Türkiye’ye yatırım yapmak için pek çok talep …

Bir yanıt yazın