Liderler Forumu’nda Trump’a cep telefonu fırlattı

ABD Başkanı Donald Trump’a Indianapolis’te düzenlenen Liderler Forumu’nda yaptığı konuşması sırasında bir katılımcı tarafından cep telefonu fırlatıldı. Yaşanan olay akıllara George Bush’u getirdi.
ABD Başkanı Donald Trump, Indianapolis’te düzenlenen Liderler Forumu’na katıldı. Konuşma yapmak için sahneye doğru ilerleyen Trump’a katılımcılardan biri tarafından cep telefonu fırlatıldı.
Yapılan protesto sonrası cep telefonu fırlatan şahıs gözaltına alınırken Trump’ın olay sırasındaki rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı.
BUSH’A AYAKKABI TRUMP’A CEP TELEFONU
Yaşanan olay daha önce Irak’ta yaptığı bir konuşma sırasında kendisine ayakkabı fırlatılan Eski ABD Başkanı George Bush’u akıllara getirdi.
Trump, yaşanan olay sonrasında bir süre bekledikten sonra konuşmasına devam etti.
SİLAH TİCARETİ ANLAŞMASI
Katılımcıların huzurunda BM Silah Ticareti Anlaşmasın’dan imzasını çekeceğine dair bir belgeyi imzalayan Trump, “Birleşmiş Milletler yakında Amerika’nın bu anlaşmayı reddettiğine dair resmi bir tebligat alacak.” dedi.
Trump, “Bunun ne olduğunu çoğunuzun bilmediğini düşünüyorum. Ne olduğunu biliyor musunuz? Büyük bir faktör. Orada NRA’dan bazı mutlu yüzleri görüyorum. Resmi olarak bugün, fazlasıyla yanıltıcı bu anlaşmadan Amerika’nın imzasını çekeceğimi duyuruyorum. İmzamızı geri çekiyoruz.” ifadesini kullandı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Ayasofya Camii, 4 yılda 25 milyon ziyaretçiyi ağırladı

Yerli ve yabancı turistler için çekim alanı olan Ayasofya Camii, ibadete açılmasının üzerinden geçen 4 …

Bir yanıt yazın