Bahçeli: Düşman görüldüğü yerde ezilmelidir

Mehmetçiğe yapılan saldırı sonrası olağan üstü partisinin kurmaylarını toplayan  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, toplantı sonrasında bir açıklama yaptı. Açıklamada, “Düşman görüldüğü yerde ezilmelidir. İdlib’e kara ve hava operasyonu süratle icra edilmelidir.” dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “MHP, hükümetin alacağı siyasi, askeri her kararın bedeli ne olursa olsun yanında duracak, destekçisi olacaktır.” diye konuştu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Düşman görüldüğü yerde ezilmelidir. İdlib’e kara ve hava operasyonu süratle icra edilmelidir.  İdlib’e kara ve hava operasyonu süratle icra edilmelidir” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “MHP, hükümetin alacağı siyasi, askeri her kararın bedeli ne olursa olsun yanında duracak, destekçisi olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekointernet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Diyarbakır’da iki devlet büyüğüne hakaret eden DEM’li tutuklandı!

Diyarbakır Sur Belediyesi mazbata töreni sonrasında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın …

Bir yanıt yazın